Tarihi Safranbolu Fırını

tarafından Blog Adresi
61 Görüntüleme

1940 senesinden bu yana faaliyet gösteren Tarihi Safranbolu Fırını, Türk ve Dünya mutfağından eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturur. Size ve sevdiklerinize yeni bir damak tadını uygun fiyatla getiren kurum börekler, büyük ve tek pastalar, ekmekler, mezeler, ramazana özel seçenekler, tatlı ve tuzlular, sarma ve dolmaları kendisine özel bir tarifle hazırlayarak sunmaktadır.

İstanbul içerisinde Ömerpaşa, Gözcübaba, Göztepe ve Feneryolu şubeleri aracılığıyla her gün taze olarak ürettiklerini halka arz eden Safranbolu Fırını, aynı zamanda internet üzerinden de satış yapmaktadır. Eğer ekmeğinizi veya tatlınızı evden dışarı çıkmadan almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken online olarak sipariş vermektir. Bunun için ister kendinize özel bir üyelik açabilir, isterseniz üyelik açmadan devam edebilirsiniz.

Hızlı ve uzman ekiplerimiz adresinize en kısa sürede gelerek, çıtır ve ağzınızda dağılan lezzetleri size sunmaktadır.

Doğum Günlerinde En Büyük Sürprizler

Safranbolu Fırını doğum günlerine özel pasta seçenekleriyle, sevdiklerinizle daha mutlu dakikalar geçirmenize yardım eder. Çikolatalı ve meyveli seçeneklerimizden arzu ettiğinize karar verebilir, online pasta siparişi seçeneğimiz ile aynı gün içerisinde adresinize kadar teslim alabilirsiniz.

İmalatlarını her gün gerçekleştiren Tarihi Safranbolu Fırını, meyveli seçeneklerde aldığı tadı arttırmak için doğal besinlerden, dikkatli bir şekilde seçim yapar. Deneyimli şeflerimiz kendi bilgileriyle 81 yıllık tecrübemizi birleştirerek, sizlerin damak zevklerine sunar.

Tek yapmanız gereken tüm ürünlerimizin fotoğraflarını incelemedir. Fotoğraflar birebir çekilmekte olup, ürünü aldıktan sonra farklı sonuçlarla karşılaşılmamaktadır. Tek amacı müşterilerinin sevdikleriyle tatlı anlar geçirmesi olan Safranbolu Fırını ile iletişim kurabilir, merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz.

Misafirlerinize Ve Sevdiklerinize Küçük Sürprizler

Eğer misafirleriniz gelecekse ve ne yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız, Tarihi Safranbolu Fırını sizlere birbirinden çıtır lezzetli tuzlular, ağızda dağılan kurabiyeler sunar. Dünya ve Türk mutfağından birçok klasik yer almakta olup, hepsini inceleyerek en güzeline karar verebilir ve yorulmadan adresinize dek alabilirsiniz.

Eğer sevdiğiniz kişilere sürpriz yapmak istiyorsanız büyük pastalarımızla tatlı sonuçlar alabilirsiniz. Özel bir sofra hazırlamak istiyorsanız meze ve sarmalarımızla eşsiz bir dokunuş yakalayabilirsiniz. Aklınızda farklı bir model varsa Tarihi Safranbolu Fırını ile temasa geçerek, bilgi verebilirsiniz.

Tüm ürünler için Tarihi Safranbolu Fırını web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. – safranbolufirini.com

İlgili Makaleler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.