Hindistan yapımı olan Secret Superstar, 2017 yılının 20 Ekim’in de vizyona girmiştir. Toplamda 150 dakikalık olan film ülkemizde vizyona girdiği kısa sürede ortalama 50 bin kişi tarafından izlenmiştir. Hem macera hem de komedi temalı olan film, sürükleyici etkisi ile büyük bir keyifle seyredilebilir.

Sürükleyici Senaryosu ile Muhteşem Bir Zaman

Filmin konusu ise sizi uzun metrajlı bir seçenek olmasa dahi memnun kalacağınız bir zaman dilimi geçirmenizin farkını göstermektedir. Henüz son derece genç yaşta bir kız olan Insiya’nın tek hayali şarkıcı olmaktır. Ancak Insiya’nın babası bu duruma izin vermemektedir. Hatta bir gün babası kızının gitarını tespit eder ve kırar. Bu Insiya için çok büyük bir hayal kırıklığı olmuş, umutsuzluğa sebep olmuştur. Genç kızın tüm hayalleri yerle yeksan olmuşken ülkenin en büyük ve bilinen müzik yapımcısı olan Shakti Kumar ile tanışır.

Benzersiz bir sese sahip olan Insiya artık bu özelliğini tüm dünyaya kısa bir sürede ulaştırmaya kadar yakındır. Ve artık Insiya’nın karşısında yeni bir macera beklemektedir. Hayallerine ulaşmak ve şarkıcı olmak adına nüne çıkan fırsatlar ve bir yandan babası. Sürükleyici gelişmeler artık Insiya’yı beklemektedir.

Güçlü Yönetmen ve Oyuncu Kadrosu

Filmin yönetmen koltuğunda daha önce de başarılı işlere imza atmış olan Advait Chandan oturmaktadır. Efektif bir rol üstlenen ve başarılı performans gösteren Zaira Wasim, İnsiya karakterine hayat vermektedir. Şarkıcı olmak için İnsiya’nın geleceğine dair önemli fırsat olan Shati Kumar karakterini ise Hintli başarılı aktör Aamir Khan üstlenmektedir. Meher Vij, Arjun Raj Nirula, Thirt Sharma, Manuh Sharma filme hayat veren diğer oyuncular olmaktadır. Diğer geride kalan oyuncu grubu da filmin sürükleyici yönünü ön plana çıkaran başarılı bir kadro olmaktadır.

Yeni Filmler Arasında Doğru Bir Tercih

Hindistan film türlerine karşı ilgisi olan ve komedi / macera ikilisini bir arada yaşamak isteyen sizler, Henüz yeni vizyona girmiş bu seçeneği listenizin ilk sıralarında bulundurabilirsiniz. Pişman olmayacağınız film için izleyenleri tarafından verilen puan ortalamasının 5 üzerinden 4 olduğunu da yeri gelmişken söylemek isteriz. IMDb lisitesinde ise filmin reyting dilimi 8.2 olarak belirlenmiştir. Hintçe orijinal dili ve Türkçe dublaj ile sinema salonlarında kendisine yer bulan yeni filmler arasında olan Secret Superstar ile boş anınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir gün geçirmek istiyorsanız sizi mutlu edecek ve dikkatli bir şekilde izlemek isteyeceğiniz bu filmi tercih ederek pişman olmadığınız kararı da verdiğinizi göreceksiniz.