Picco Mimarlık – Klinik Tasarım

tarafından Blog Adresi
53 Görüntüleme

2007 yılında İstanbul’da kurulan Picco Mimarlık, Antalya şubesiyle beraber ülke çapında hizmet vermektedir. Mimari, inşaat, çevre düzenlemeleri ve dekorasyon gibi alanlarda, eksiksiz ve modern hizmetler sunmaktadır. Yaptığı eşsiz tasarımlar,

  1. Keşif,
  2. Planlama,
  3. Konsept Tasarımı
  4. Teknik Detaylandırma,
  5. Tasarım Bütçelendirme,
  6. Proje Yönetimi,
  7. Proje Teslimi ve Uygulama,

Aşamalarıyla en kısa sürede hayata geçirilmektedir. Günümüze kadar otel, sağlık eğitim ve sosyal anlamda çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış olup, resmi site üzerinden online iletişim kurma fırsatı vermektedir. İletişim sekmesi üzerinden proje formu doldurulup yollanmasıyla birlikte, firma yetkilileri 24 saat içerisinde kişilere dönüş yapmaktadır. Ardından da projenin detayları konuşularak karara bağlanır.

Mimari Yapıda En İyi Çözüm Önerileri

Picco klasikten modern mimariye kadar her zevke özel tasarımlar gerçekleştirir. Tek yapmanız gereken ne istediğinize kadar vermek ve ekiplerimizle irtibat kurmadır. Karşılıklı görüşmelerde hayalinizi daha da ileriye götürme imkânı sağlayan Picco Antalya Mimarlık ofisi, proje kararı alınması ardından ücretsiz bir şekilde keşif gerçekleştirerek ayrıntılı bir inceleme yapar. Böylece mimari işlemler tamamlandığında, size hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanı sunulur.

Müşterilerinin mutluluğuna büyük bir önem veren kurum, her aşamadan onları haberdar eder. Böylece istenmeyen bir durum oluşursa, kısa sürede müdahale edilir. Her an aktif bir çağrı hattı bulundurmakta olup hizmet öncesi, esnası ve sonrasında size gerekli yardımları sağlar.

Bünyesine bulunan profesyonel ve deneyimli proje ve şantiye ekipleri ile beraber, size hayalinize en kısa sürede istediğiniz gibi kavuşmada yardımcı olur.

Hızlı Randevu Alma Sistemi

Mimarlığa yeni bir estetik ve anlam getiren Picco, bireysel ve kurumsal anlamda hizmet sunmaktadır. Projeniz varsa ve uzman yardım almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişim sekmesinde bulunan randevu talep formunu doldurmadır.

Bundan sonra firmanın profesyonel ekipleri, 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir. Eğer sorunuz varsa firmanın telefon numarasını ve e-mail adresini picco.com.tr/iletisim/ üzerinden bulabilirsiniz. Linki takip ederseniz, aynı zamanda İstanbul ve Antalya içerisinde nerede olduğunu zorlanmadan bulabilir, almış olduğunuz randevuya zamanında gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.