Modanın Sonbahar Rengi

Bu yazımızda Modanın Sonbahar Rengi konusunu sizler için inceledik.

145

Dünya renk otoriteleri tarafından moda haftalarında sunulan sonbahar moda renklerinin trendi açıklandı. Senenin soğuk günleri ile bütünleşen koyu renkler yerine, sonbahar sezonunda görmeye çok da fazla alışkın olmadığımız canlı tonda renkler yeni sezonda gözde olacak. Yaşamımıza canlılık getiren renklerle birlikte sonbahar sezonunun renklerini keşfetmenin zamanı. Bu sene modanın sonbahar rengi capcanlı ve hareketli renklerden meydana geliyor.

Koyu Kırmızının Çekiciliği ve Mavinin Derinliği

Oldukça çekici bir özelliğe sahip olan koyu kırmızı, içinde adeta bir şarap rengi barındırıyor. Hem gece hem de gündüz kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu renk, sonbaharın kapalı olan havasına son derece yakışıyor. Bütün moda haftalarında etkisini büyük bir oranda gösteren kırmızı, çarpıcı ve capcanlı tonları ile her yerde fark edilmenizi sağlayacak. Şafak vakti ve derin denizleri andıran romantik mavi rengi, Sonbahar sezonunun popüler rengi olmaya aday gösteriliyor. Soğuk sonbahar günlerinde yaz mevsimini hatırlatan rengi, mavinin değişik tonları ile kombinleyebilirsiniz.

Çekici Sarı ve Kibar Yeşil Renk Sonbaharın Göz Alıcı Renklerinden

Oldukça hoş ve çekici olan sarı renk, egzotik bir dokunuş eşliğinde ortaya çıkıyor. Güçlü bir sonbahar rengi olan sarı renkli tasarımlar, daha şimdiden oldukça beğenilmiş durumda. Sofistike, hoş ve kibar bir renk olan yeşil, sonbahar renklerine derinlik katmaya geliyor. Ne çok açık ne de çok koyu olan bu renk, sonbaharın en güzel tonlarını taşıyor.

Canlı Turuncu, Mor ve Lavanta

Canlı turuncu ile soğuk havalara sıcaklık ve hareket geliyor. Sonbaharda düşen yapraklara benzeyen turuncu, sonbahar renk paletine ait en göz alıcı ve canlı renklerin başında geliyor. Hem her türlü desende muhteşem duruyor, hem de kontrast renk kombinleri ile uyum yakalayabiliyor.

2018 yılının rengi olan mor, sonbaharı da etkisi altına alacağa benziyor. Derinlik ve yumuşaklık anlamında olukça güzel olan mor renk, sonbahar tonları ile birlikte mükemmel bir uyum yaratabiliyor. Lavanta rengi, sonbahar renklerinin hem en açığı hem de en romantiği olma özelliği taşımakta. Sonbahar mevsiminde giysilerinize ilkbahar havası katmayı başarıyor.