Microsoft Word Şablonu İndirmek İçin En İyi Siteler

tarafından Blog Adresi
38 Görüntüleme

Microsoft Word Dünya üzerinde birçok alanda kullanılıyor. Okul, çalışma alanları, yurt dışı ve yurt içi yazışmaların hepsinde Microsoft Word kullanılıyor. Peki, Microsoft Word şablonu indirmek için en iyi siteler hakkında neler biliyorsunuz?

Microsoft bir Dünya markası haline geldi ve her yeni gelişme ve buluşun alt yapısında bulunmaktadır. Microsoft Ofis programlarını etkin şekilde kullananlar iş hayatında bir adım önde oluyor. Böylelikle Microsoft Word kullanıcılarının iş bulması biraz daha kolay hale geliyor.

Günümüz teknolojileri geliştikçe yeni ve pratik işlemler ortaya çıkar. Bu pratik işler zamanınızı tasarruflu kullanmanızı sağlar. Microsoft Word şablonlarını indirmek için kullanılan birçok pratik site vardır. Bu siteler sayesinde Microsoft kullanımınız daha kolay olacaktır. Sizler için Microsoft Word şablonlarını kolayca indirebileceğiniz siteleri bir araya getirdik.

Microsoft Word Şablonu İndirmek İçin En İyi Siteler
Microsoft Word Şablonu İndirmek İçin En İyi Siteler

Microsoft Office Şablonları ve Temaları

Microsoft Ofis şablonları indirmek isteyenler öncelikle kendi programını kullanılması önerilir. Bu kaynağı kullanmak şablonların kalitesi artırır. Sizlere herhangi bir uğraş vermez ve kolayca şablonları indirebilirsiniz.

Microsoft Ofiste istediğiniz şablonu bulmak için anahtar kelimeyi yazarak arama yapılır. Ardından uygulamalar, fırsatlara, kategorilere göre ayrılan şablonlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Microsoft Office programında yüzlerce şablon bulunur.

Microsoft ofiste bulunan şablonlar genellikle mektup, el ilanları, broşür, takvim, kartlardan oluşur. Bunlar gibi daha birçok şablonu Microsoft Office ’de arama yaparak kolayca bulabilirsiniz.

Stock Layouts

Microsoft Word şablonlarını ücretsiz şekilde Stock Layouts sitesinden indirebilirsiniz. Bu sitede birçok etkinliği bir arada görebilirsiniz. Bu etkinliklerin ilgi çekici olması ve çok fonksiyonel özelliğinin olmasıyla işinize çok yarayacaktır.

Stock Layouts sitesinde ücretli ve ücretsiz şekilde indirebileceğiniz şablonlar bulunur. Eğer şablonları ücretsiz şekilde indirmek istiyorsanız siteye giriş yaptığınız zaman Free Graphic Desing Templates başlığı seçmelisiniz.

Arama bölümüne anahtar kelime yazılarak istediğiniz şablonu aratın. Ardından beğendiğiniz şablonu Microsoft Word için uygun olup olmadığını Template details bağlantısına bakarak kontrol etmeniz gerekir. Bu sitedeki şablonları ücretsiz bir şekilde indirmek için hesap oluşturmanız gerekir.

Hloom

Hloom sitesi sayesinde aradığınız şablonu kısa sürede bulabilirsiniz. Bu site Microsoft Word dosyası için değil tüm Microsoft Office programlarına uygun şablonları bulabilirsiniz. Word dosyası dışında Excel ve PowerPoint gibi dosya türlerine şablonları kolaylıkla bulabilirsiniz.

İki farklı şekilde şablon bulabilirsiniz. Arama bölümüne aradığınız şablonu yazarak bulabilirsiniz ya da ürtte yer alan Free Template ( ücretsiz şablonlar) sekmesine tıklamanız gerekir. Daha sonra altta doğru çeşitli şablon kategorileri sıralanacaktır.

Bu uygulamada seçtiğiniz şablonun kategorisi işaretleyebilir veya doğrudan ücretsiz Word şablonlarına aktarabilirsiniz. Beğendiğiniz şablon ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için şablonu seçmelisiniz.

Filename yani dosya adının yanında Word uzantısı olan DOCX gördüğünüz zaman hemen indire tıklayıp kolayca kullanabilirsiniz.

Word Templates

Word Templates adından da anlaşılacağı gibi Word şablonları üzerine çalışan bir sitedir. Bu site sizlere yüzlerce şablon sunarak içeriklerinin zenginliği karşısında şaşıracaksınız. İşiniz ve kişisel olarak kullanmak istediğiniz şablonu bu siteden arayıp kolayca indirebilirsiniz.

Microsoft Word şablonu indirmek için en iyi siteler arasında yerini alan Word Templates siteye girdiğiniz anda farklı görünümle karşılanacaksınız. Bu sitedeki şablonlar el ilanı, sözleşme, sertifika, broşür, işletme gibi alanlarda yüzlerce şablonları bulabilirsiniz.

Bu sitede aramak istediğiniz şablonu yazarak bulursunuz. Bunun yanında sizlere en son ve popüler şablonları da sıralayacaktır. Word Templates sitesindeki şablonları indirmek için hesap açmanıza gerek yoktur.

Vertex42

Vertex42 ücretsiz Microsoft Word şablonu indireceğiniz bir başka sitedir. Buradaki şablonları kalitesi diğer sitelere oranla fazladır. Yalnız buradaki şablon sayısı ve içeriği diğer sitelere göre azdır. Bu sitede ajanda, kartvizit, satış fatura formları ve daha fazla şablon bulabilirsiniz.

Vertex42 şablon sitesi genellikle Excel dosya türündeki şablonlara ağırlık vermiştir. Ama Microsoft Word şeklinde de birçok şablon vardır. Beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz şablon olursa bunun hangi uzantıya ait olduğunu öğrenmek için şablona tıkmanız gerekir. Ardından uzantının Word sürümünü seçiniz. Ardından Download sekmesine tıklayarak şablonu indirebilirsiniz.

Template.net

Microsoft Word uzantısına uygun şablon indirebileceğiniz Template.net bir başka şablon sitesidir. Bu sitedeki şablonlar kaliteli ve şık tasarımları ile çok hoşunuza gidecektir. Template.net sitesindeki şablonları ücretli ve ücretsiz şekilde indirmeniz mümkündür.

Ücretsiz şablonları ayırt etmeniz için görsellerin üst kısmında Free yazması gerekir. Ardından bu sekmeye tıklayarak Word dosyasına uyumluluğu kontrol edilir.

Template.net sitesinde yüzlerce şablonu ayrı ayrı kategoride ücretsiz şekilde indirmeniz mümkündür. Seçtiğiniz şablon hakkında bilgilere ulaşmak için alt simgelere bakmanız yeterli olacaktır. Bu simgeler arasında Microsoft Word simgesi varsa indir ibaresine basılır. Şablonları ücretsiz şekilde indirmek için hesap açmanız gerekir.

Microsoft Word Şablonu İndirmek İçin En İyi Siteler
Microsoft Word Şablonu İndirmek İçin En İyi Siteler

Microsoft Word Şablonları

Microsoft Word belgesinin en önemli parçalarından olan şablonlar ihtiyaçlara göre farklılık gösterir. Bu ihtiyaçlar kategorileştirildi ve belli bir düzen halinde sizlerin kullanımına sunuldu.

Microsoft Word şablonları:

 • Otel tanıtımı
 • Etkinlik posterleri
 • Parti daveti
 • Satış şablonları
 • Pazarlama posterleri
 • Seçim parti şablonu
 • Mezuniyet şablonları
 • Restoran menüsü
 • Spor turnuvası
 • Renkli şablon
 • Kişisel eğitmen şablonu

Yapmak istediğiniz şablonun amacını belirleyerek Word şablon arama bölümüne anahtar kelimeyi yazın. Ardından sizlerin karşına yüzlerce Microsoft Word uyumlu şablonlar çıkacaktır. Daha sonra seçtiğiniz şablonu indirerek Microsoft Word’ de açın.

İlgili Makaleler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.