Milyonlarca kişi tarafından takip edilen La Casa De Papel dizisinin 3. Sezonunun ne zaman başlayacağı büyük merak uyandırmakta. Yeni sezonu Netflix’te yayınlanacak olan dizinin oyuncuları geçtiğimiz günlerde bir video yayınlamıştı. Videoda ‘’Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor’’ açıklamasında bulunuldu. Bu açıklama La Casa De Papel sevenleri oldukça heyecanlandırdı.

Netflix’ten yapılan açıklamaya göre La Casa De Papel 3. Sezon 2019 yılında izleyicilerle buluşacak ve sadece Netflix’ten izlenebilecek.

Yeni Kadroda Kimler Olacak
Bilindiği gibi 2. Sezonda ekipten birçok kişi ölmüştü. Bunların arasında izleyicileri en çok üzen isim Berlin oldu. Birçok isim daha geçtiğimiz sezon diziye veda etmişti. Bu kadar kayıptan sonra 3. Sezon için diziye yeni karakterler kazandırılacak. Bu karakterler arasında İstanbul adıyla Türk bir karakterin de olması planlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul karakteri için dizinin yapımcıları Nesrin Cavadzade ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin sonucuna dair herhangi bir açıklama yapılmazken bazı sızan bilgiler görüşmenin olumlu geçtiği ve 3. Sezonda İstanbul karakterinin dizide olacağı yönünde.

La Casa De Papel Karakterlerine Bir De Böyle Bakın
Profesör
Kıvrak zekası ve cazibesiyle insanları kendine büyülen Profesör yaptığı kusursuz planla başarıya ulaşmıştı. Son sezonda çok daha büyük bir soygun planlayan Profesör, bu kez ipleri daha sıkı tutmak zorunda olacak. İlk iki sezonda ara ara ekibine verdiği talimatların dışına çıkılmış ve bu durumdan hiç memnun olmamıştı. 3. Sezonda da bizleri hayran bırakacağından hiç şüphemiz yok.

Tokyo
Berlin tarafından polislere teslim edilmesiyle olay olan Tokyo karakteri inatçılığı ile de akıllara kazınmış durumda. Ekibin Tokyo ve Rio arasında olan ilişkiyi öğrenmesi ile birlikte daha korumacı bir hal alan Tokyo, Rio için ekibi tehlikeye bile atmıştı. Aşkı uğruna az kalsın planı berbat edecekti ki yine devreye Profesör girdi. Tüm bunlardan sonra 3. Sezonda Profesör’ün Tokyo’yu biraz daha geri plana atacağı düşünülüyor. Hikayenin Tokyo tarafından anlatıldığını da unutmamak gerek.

Berlin
Profesör’ün kadim dostu olan Berlin’in final bölümünde yaptığı cesurluk büyüleyiciydi. Berlin grubun beyni diyebiliriz çünkü gruptakileri profesörün yokluğunda Berlin yönetiyor. Duygusuz bir insan olarak tanınan Berlin, final sahnesinde sevgisini de vefasını da kanıtlamış oldu. Tüm izleyenler Berlin’in ölmesine çok üzülmüştür diye tahmin ediyoruz.

Rio
Çok hızlı ve hoppala bir tip olan Rio tam saman altından su yürüten cinsten. Tokyo’ya olan aşkı yüzünden başına gelmeyen kalmadı ama hala yapacaklarından geri kalmıyor. Ekibi aşkı için birçok kez tehlikeye atmasına rağmen Profesör ondan vazgeçemiyor. 3. Sezonda tecrübesizliği yüzünden başına çok daha iş gelecek gibi görünüyor.

Raquel Murillo
Raquel çok zeki bir polis memuru olmasına rağmen zekası Profesörün yanında biraz sönük kalıyor. Yaptığı hamlelerin önceden tahmin edilmesi her defasında Raquel’in yanılmasına neden oluyor. Ancak görev kadını olan Raquel’in son sahnede yer değiştirmiş gibi bir hali vardı. Kim bilir belki 3. Sezonda Raquel’i de grubun bir üyesi olarak görebiliriz.

Denver
Denver denince akla kuşkusuz ki gülüşü gelmektedir. Babasına olan derin sevgisi ile birçok izleyeni etkileyen Denver babasının ölümü ile adeta yıkıldı. Ancak kemiz kalbi ve insan sevgisi onu dizinin sevilen karakterleri arasına soktu.

Oslo ve Moskova
2 insan değil adeta 2 dev… Bu ikili çok canlar yaktığı gibi canları da çok yandı. Kardeş gibi olan bu insanlar görev tam bir görev delisi. Profesör içeride işler sarpa sardığında Oslo ve Moskova’yı kullanmaktan çekinmedi. Şimdi bakıyoruz. Biri başarılı oldu biri öldü… 3. Sezonda tek başına neler yapabilecek merakla bekliyoruz.