Kadınlar Erkekleri Elinde Nasıl Tutmalıdırlar?

tarafından Blog Adresi
198 Görüntüleme

Kadın erkek ilişkilerinde güven oldukça önemlidir. Bazı ilişkilerde güvensizlik yaşanması durumunda ya da çiftlerin birine ihanet etmesi durumunda farklı parametreler devreye girmektedir. Kimi kadınlar böyle bir durumda sevgilisinin ya da kocasına net bir tavır koyarak ayrılık kararı alırken bazı kadınlar ise bu kararın aksine sevgilisini ya da kocasını elinde tutmak ve onunla yoluna devam etmek istemektedir. Ancak bu tür ilişkilerin devam edebilmesi için kadınların bazı değişikliklere imza atması ve partnerlerini etkileme yoluna gitmeleri gerekmektedir. Ufak değişiklikler, eski anıları tazeleme, çocuk var ise çocukların yakın akrabalara bırakılarak baş başa yemek yenmesi, küçük hediyeler, imaj değişikliğine gidilmesi ilişkiye yeni ve taze bir ruh katacak basit hamlelerden sadece bir kaçı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İhanet Eden Bir Erkeği Kadın Nasıl Elinde Tutabilir?

İhanet evliliklerde ve ilişkilerde oldukça hassas olunan bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir durumda kadınlar; eşlerin ihanetini göz önüne serip belgelemek yerine biraz daha mantıklı ve akıllı hareket etmeleri tavsiye edilmektedir. Aldatan bir erkeğe karşı kadınlar sessiz sakin bir şekilde ve durumdan habersizmiş gibi hareket etmeli eskiye göre eşleri ya da partnerleri ile daha fazla vakit geçirmesi önerilmektedir. Bu şekilde erkekler kendilerine olan bu yaklaşımın nedenini sorgulamaya başlayacak ve mutlu bir hayatı varken neden başka yerlerde mutluluğu aradığı konusunda kendini sorgulamaya başlayacaktır.

Kavgaları Ve Tartışmaları Sonlandırın

Bu durumda yapılacak en etkili çözüm ve yöntemler arasında yaşanan kavga ve tartışmaları sonlandırmak gelmektedir. Kadınlar bu durumda gereksiz ve anlamsız tartışmalara son vererek önce kendini değiştirip sonra karşı taraftaki değişimi izlemelidir.

Ciddi Önlemler Alın

Bunların dışında eşinizden ya da partnerinizden sizle ilgilenmesini isteyin. Telefon, televizyon ile geçirilen vakitler yerine birbiriniz ile sohbet edin. Eşinizin sizi eleştirmesini isteyin. Ancak burada sakin olun. Eşinizin eleştirilerini değerlendireceğinizi ve bazı noktalarda hatalı olduğunuzu kabul edin. Böyle durumlarda olmasa bile ufak hastalıklar daha da yakınlaşmanızı ve size gösterilen ilgi ile birlikte ilişkinize kaldığınız yerden devam etme fırsatını kolaylık yakalayabilir ve kocanızı rahatlıkla elinizde tutabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.