Dünya genelinde milyonlarca izleyicisi olan Game Of Thrones geçtiğimiz sezon efsanevi bir sezon finali yapmıştı. Akgezenler tarafından duvarın yıkılmasıyla birlikte 8. Sezonda çok heyecan verici şeyler olacağını tahmin etmek çok da zor değil. Hep birlikte Game Of Thrones ne zaman yayınlanacak, çekimleri ne durumda bakalım…

Game Of Thrones 8. Sezonunun ne zaman başlayacağına dair kesin bir tarih olmamasına rağmen dizinin yapımcısı 8. Sezonun 2019 yılında gösterime gireceğini açıkladı. Son sezon olacak olan 8. Sezona damgasını vuracak olayların bizleri beklediğini de belirten yapımcı bu sözleriyle izleyenleri heyecanlandırmayı başardı.

Game Of Thrones 8. Sezon Kanlı Mı Geçecek?

Duvarın yıkılmasıyla birlikte Akgezenler duvarın karşısına geçmişti. Kaldı ki Akgezenlerin elinde bir de ejderha var. Tüm bunlar göz önüne alındığında 8. Sezonda bizi çok büyük bir savaş bekliyor. Çok kanlı ve kayıplı bir sezon izleyeceğiz.

Game Of Thrones 8. Sezon Çekimleri Ne Durumda

Game Of Thrones’un yapımcılarının yaptığı açıklamaya göre çekimler birkaç hafta önce tamamlandı. 8. Sezon çekimleri biten Game Of Thrones için geri sayım başladı. Zor koşullar altında çekim yaptıklarını belirten dizinin yönetmeni “Bizi en çok zorlayan mekan yine İzlanda oldu” dedi. Bilindiği gibi dizinin kuzeyde geçen bölümleri İzlanda’da çekiliyor. Bunun dışında çekimler İspanya, Malta, Fas, Hırvatistan, Kuzey İrlanda ve İskoçya’da da gerçekleştiriliyor.

Game Of Thrones 8. Sezon Spoiler

Game Of Thrones yapımcıları 8. Sezonda ne olacağını gizli tutmaya çalışsalar da bunu başaramamış gibi duruyorlar. Çünkü sosyal medyaya düşen bir haber akıllarda soru işaretleri bıraktı. Sızıntıya göre Tryion Lannister’ın yaptığı ihanet sonrasında Danny’nin ejderhaları tarafından yakılarak idama mahkum edileceği söyleniyor. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu bilinmezken son sezonda bir idam olması bekleniyor.