Erkek Dünyası Erkekler İçin Kız Tavlama Sanatı

Erkekler İçin Kız Tavlama Sanatı

Bu yazıda Erkekler İçin Kız Tavlama Sanatı konusu hakkında sizler için araştırma yaptık.

146

Herkes karşı cinsi etkilemek karşı cins tarafından dikkat çekici bulunmak ister. BU durum özellikle erkekler için çok daha önemli bir konu halinde. Kızların dikkatini çekmek tavlamak için sadece genetik özellikler yeterli değil. Hatta sadece yakışıklı olmak istenen sonucu almanızı kesinlikle sağlamıyor. Erkekler için kız tavlama sanatı çok boyutlu üzerinde dikkatle düşünülmesi birçok şeye dikkat edilmesi gereken bir konu. Ancak bu şekilde istenen sonucu alabilir istediğiniz kızı tavlayabilirsiniz. Kız tavlamak için iki ana konunun üzerine durmak gerekiyor birincisi fiziksel etkenler diğer psikolojik etkenler. Bu iki konuda doğru hamleler yaparsanız karşı cinsi etkileyen, dikkat çeken biri haline gelirsiniz.

Kız Tavlarken Konuşmanın Önemi

Kız tavlama konusunda en önemli noktalardan biri konuşma karşı cinse ile iletişime geçme. Erkeklerin en çok hata yaptıkları konulardan biri budur. Karşı cins ile iletişim kurarken göz teması kurmayı kesinlikle unutmayın. Gözlerini kaçıran birinin karşı cins açısından çok fazla şansı olmaz. Ses tonunun doğru ayarlanması gerekiyor. Ne çok yüksek ne çok kısık bir ses olmalı. Karşı cinsin ilgisini çekebilecek konularda mutlaka sohbet edebiliyor olmalı, karşı cinsin ilgisini çekebilecek alanlarda bilgi sahibi olmalısınız. Kızları tavlamak için iletişimde vücut dili en önemli konulardan biri. Özellikle elleri doğru kullanmak gerekiyor. Çok savurmadan ellerin kullanımı kızları tavlamakta çok büyük katkı sağlar.

Kız Tavlarken Dış Görünüm

Kızları tavlamak için giyinmekte çok önemli. Herkes farklı tarzları sevebilir önemli olan kendini, vücudunu tanımak ve buna göre model ve renk seçimlerinde bulunmak. Erkeklerin en büyük hatalarından biri moda olan bir parçayı kendi vücut yapılarına uymasa da tercih etmek. Bunun yerine kendilerine uygun parçaları bir araya getirmek daha önemlidir.

Kadınlar Nelere Dikkat Eder

Kız tavlamayı bir sanat haline getirmek için kızların erkeklerde nelere dikkat ettiğini bilmek son derece önemli. Kadınların erkeklerde ilk baktıkları noktalar ayakkabı, saç- sakal, eller, tırnaklar. Bunların bakımlı olması, düzenli, temiz olması kızların daha kolay tavlanmasını sağlıyor. Özellikle iyi bir saç kesimi, sakal çok büyük etken.