Bayan Cüzdan Modelleri

873

Bir kadının şık olmasının göstergesi olan detaylardan birisi cüzdandır. Cüzdan seçiminde dikkatli olmalı, şık bir seçim yapmalıyız. Cüzdan seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Cüzdan seçiminde ilk olarak; kalite ve model önemlidir. Bir cüzdanın içerisindeki bölmeler kullanışlı olmalıdır. Bunun için, cüzdanınıza kimlik koyacağınız alan, bozuk para koyacağınız alan, fotoğrafınızı koyacağınız alan, kredi kartlarını, çeşitli kartlarınızı koyacağınız alan ayrılmış bir biçimde olmalıdır. Her şeyin bir yeri ve düzeni olmalıdır ki, en çok kullandığımız eşyamız olan cüzdanımızdan ihtiyaç duyduğumuz bir şeyi ararken ya da çıkartırken bir olumsuzluk yaşanmasın. Cüzdanın bölmelerinin ayrı olması, bizi düzenli olmaya ve konforlu olmaya davet eder. Cüzdanın içeriğinin bu şekilde olması her zaman için avantajdır.

Bayan cüzdan modellerine göz attığımız zaman ise; renk ve model olarak sayısız seçenek önümüze çıkar. Bu modellerden en çok tercih edilenleri ve en kullanışlı olanları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ne dersiniz?

Bayan cüzdan modellerinde; üçe katlanılan, dikdörtgen olan cüzdan modelleri en çok tercih edilen modellerdendir. Bu cüzdan modeli bazen tek bir çıt çıtla kapanırken, bazen de boydan boya fermuarlı olarak da tercih edilmektedir. Cüzdan seçerken süet ya da açık renk deriden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu modeller daha kısa süre dayanır, kenarlardan eskimeye başlar ve kirlendiğini de gösterir. Bu sebeple, siyah, kahverengi, mor, mavi, lacivert, kırmızı gibi renkler tercih ederek cüzdan tercihinizi oluşturabilirsiniz. Onun dışında, küçük kare fermuarlı cüzdanlar da, sadece para ve kart girişi için kullanılmaktadır. Cüzdanınıza koyacağınız çok bir şey yoksa, bu küçük cüzdanları tercih edebilirsiniz. Son yıllarda moda olan, renkli çizgili, puantiyeli, leopar desenli ve küçük bahar çiçekli modelleri de tercih edebilirsiniz.