2021 Kış Modası En İyi Kış Kombin Önerileri

tarafından blogadresi
89 Görüntüleme

2021 yılının girmesiyle beraber çoğu insan hayatını aynı şekilde sürdürse de moda dünyasında çoktan hazırlıkları yaparak, 2021 kış modası tanıtımlarını yaptı! Bu tanıtımda birbirinden renkli ve zarif tasarımlar ön plana çıkarken, renklerin de artık değişmeye başladığı gözlerden kaçmadı.

Kış aynın ortalarını yaşadığımız bu günlerde, yeni yıl ile beraber modacılar defileleri çok yaparak, dünyaya yeni kreasyonları tanıttı. Eğer 2021 kış modası kapsamında giyinmek istiyor ya da renkleri buna uygun seçmek istiyorsanız; hem soğuk günlere karşı korunabilir, hem de tarzınızla olay çıkartabilirsiniz.

2021 Moda Rengi

2021 kış modası hakkında bahsetmeden önce 2021 moda rengi üzerine konuşmamız şart. Moda uzmanları bu yılın renklerini belirlerken adeta hem geçtiğimiz yılda meydana gelen pandemi olaylarından, hem de yeni yıl ümidinden faydalandı; zira 2021 moda rengi ultimate gri ve canlı sarı.

Gücü ve pozitifliği simgeleyen bu renkler, 2021 kreasyonunu damgasını vuran etmenlerden. Eğer yeni modayı takip etmek istiyorsanız ve bu renkte giysileriniz yeterli değilse gardırobunuzu şimdiden yenilemenizi öneririz.

Zira geçtimiz yılın mavi modası, artık çoktan kapandı. Moda uzmanlarının açıklamalarına göre sarı renk canlılığı ve iyimserliği, gri renk ise esnekliği, sakinliği ve esnekliği yansıtıyor. Dolayısıyla 2021 yılı renkleri, geçtiğimiz yıl yaşanan tüm kötü olayları, bir kenarı atmayı hedefliyor!

Kelebekler İle Özgürlüğü Yakalayın!

2021 kış sokak modası da dâhil olmak üzere bu yıl bir kelebek etkisi görülüyor. Modanın bu yıl olan renkleri gri ve sarıyı kelebeklerinize uygulayabilir, böylece 2021 modasının yürüyen bir örneği haline gelebilirsiniz! Yazın bir parçası olan kelebekler, size aynı zamanda yazı hatırlatarak, kışın olumsuz yanlarını da görmezden getirecek.

Özellikle üzerine kelebek baskıları işlenmiş olan gömlekler ve eteklerin sıkça tercih edildiği bu dönemde gözden kaçmamakta. Kelebekler kadar özgür olmak ve havada uçmak istiyorsanız birbirinden canlı ve kelebekli kombinler oluşturabilir, adınızından ve tarzınızdan uzun süre konuşturabilirsiniz!

Alakasız Parçalar İle Modayı Takip Edin!

Eğer aykırı bir doğanız varsa ve giyimde kuralları reddediyorsanız, 2021 kış modası tam size göre! Bu yılda özellikle aktifliği hissedilen alakasız parçalar ile kombin yapmak, pek çok kişi tarafından tercih edilmekte. Bu sayede küçük dokunuşlar kullanarak, büyük farklar meydana getirebilir, diğer kişilerden farkınızlar anında ortaya çıkabilirsiniz.

Her ne kadar alakasız parçalar ile kombin yapmak başta zor gelse de aslında oldukça basit;  Sadece karşıt renkler ve parçalar kullanmanız yeterli. Üstelik zıt renkler arasında 2021 moda rengi kullanmanız bile mümkün!

Takım Elbiseleri Deneyin

Takım elbiseler, her moda kreasyonununda en önemli noktaya sahip; zira tüm insanların iş hayatına hitap eden tarzlar içeriyor. Etek, pantolon, ceket ve gömleklerle birbirinden farklı seçenekler bulunduran 2021 kış modası, size klasik bir hava katarken, kışın olumsuz şartlarına karşı da korunmanızı sağlıyor!

Kapitone İle Farklılığı Yakalayın

2021 kış sokak modası dendiğinde kapitone tarz ön plana çıkıyor. Her ne kadar öncelikle bir koltuk stili olarak akıllara gelse de; artık giyimlerde de kullanılıyor! İster kazaklarınızda, ister çantalarınızda ve isterseniz montlarınız üzerinde deneyebileceğiniz bu desenleri sarılı grili tarzlarda tercih edebilir, modanın rengini her an elinizin altında hissedebilirsiniz.

Püsküller İle Eskiye Dönüş Yaşayın

2021 kış modası, tasarım sektöründeki trendler ile beraber geçmiş yıllara dönüş de yaşıyor. Retro kullanımın öne çıktığı bu sene, özellikle 1970’ler ve 1980’lerden önemli esintiler yaşıyor. Eğer bu yönlere bir ilginiz varsa 2021 sizin seneniz olabilir.

Ayrıca püsküller de bu modada büyük bir yer kaplıyor. Blazer tarzı ceketler ile beraber tercih edeceğiniz püsküllü etekler, karşıt renklerle muhteşem bir uyumu bu sene yakalayabilir! Üstelik püsküller de doğası gereği bir karşıtlık da göstermekte.

Salaş Seçenekler

2021 kış sokak modası, 1980’li yıllardan hatırlanacak olan büyük paltolara da ev sahipliği yapıyor. Eğer salaş bir yönünüz varsa ve retro anlatımlardan da hoşlanıyorsanız, gardıroplarınıza hemen eklemeniz önerilir. Üstelik aileniz ile beraber yaşıyorsanız evde zaten bir tane olması dahi mümkün!

Trençkotlar İle Farklı Bir Hava Yakalayın

Trençkotlar, 1970’li yıllarda moda olan önemli bir parça. Bu sene görülen geriye dönüş kapsamında tekrar bizlerle buluşan bu parçalar, eskiye dönmeyi arzulayanlar için güzel bir seçenek olabilir. Tıpkı salaş ürünlerde olduğu gibi evi kontrol ederseniz de bulmanız oldukça imkân dâhilinde.

Ekose Giyimler

Tekrar geri dönen tarzlar arasında olan ekose modeller, hem eteklerde, hem de modellerde büyük bir etki yakaladı. Klasik tarzlardan bir tanesi olan ekose modelleri tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi kumaş bir yapıyla sizi hem soğuktan koruyabilir, hem de moda esintisi yakalamanızı sağlayabilir.

Çiçekli Seçenekler

Tıpkı kelebekler gibi çiçekler de bu yılın trendleri arasında yerini alıyor. Her ne kadar genellikle yaz aylarında karşımıza çıksa da, 2021 kış modası soğuk aylarda da üzerinizde bahar çiçekleri açmasına izin veriyor!

Çiçekli modeller ile 2020 yılında yaşanan dünya çapındaki pandeminin olumsuz etkilerini azaltabilir, çiçekli ve kelebekli kombinasyonlar yaparak, 2021 ilkbahar yaz moda trendleri daha kış aylarında yaşayabilirsiniz.  İster modaya uygun zıt renkler kullanabilir, isterseniz gri ve sarı ile rengarenk kombinayonlar ile girdiğiniz mekanlarda ön plana çıkabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.