2019 Bayan Ayakkabı Modası

Bu yazıda 2018 Bayan Ayakkabı Modası konusunu sizler için inceledik.

159

Her yıl olduğu gibi bu yılda ayakkabı modası hem trendini korumaya devam ediyor hem de en merak edilen konulardan birisi olmaya devam ediyor. Şüphesiz ki ayakkabı kadınların giyim dünyalarında çok önemli bir yere sahip. Her kıyafete göre farklı ayakkabı kombini yapmak kadar modayı yakından takip ederek modaya uygun giyinmekte bir o kadar önemli. Bu sebeple modayı yakından takip etmenize yardımcı olmak için birkaç seçeneği bir araya getirdik. Şimdi 2019 bayan ayakkabı modası için hazırladığımız seçeneklere bakalım.

1 – Fiyonklu Modeller

Fiyonk giyim sektöründe oldukça fazla kullanılan bir şekil olsa da 2019 bayan ayakkabı modasında artık ayakkabılarda da kullanılıyor. Özellikle stiletto modeller de daha çok yer veriliyor. Ayakkabıya kesinlikle farklı bir hava katıyor.

2 – Yılan Ve Leopar Desenler

Yılan ve leopar desenler kimileri tarafından hiç sevilmese de bazıları tarafından da çok seviliyor. Hem açık hem kapalı ayakkabılar için bu desenlere yer verilebiliyor. Kıyafetinize göre sizde yılan ve leopar desenli ayakkabılara dolabınızda yer verebilir bu sayede de 2019 bayan ayakkabı modasına ayak uydurmuş olursunuz. 2019 bayan ayakkabı modasında en göze çarpan modellerden birisidir. Bu desenleri doğru kombinleyerek çok şık modeller yaratabilirsiniz. Desenlerin zorluğundan dolayı desenlerin seçiminde kaliteye özen göstermenizin şıklığınız üzerinde oldukça etkili olacaktır.

3 – Kovboy Modeller

Kovboy modeller daha çok bot modellerinde yer alıyor. Birçok markanın koleksiyonunda yer alan bu model birçok kişi tarafından seviliyor. Özellikle kombininizi farklılaştırmak dolayısıyla dikkat çekmek istiyorsanız kovboy modelleri deneyebilirsiniz. Özellikle Jean pantolon ve etekler, keten etekler ve şortlarınızda kullanırsanız eğer çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ayrıca kovboy modelleri yazında kullanarak farklılık elde edebilirsiniz.

4 – Çirkin Spor Ayakkabılar

Dünyaca ünlü markaların koleksiyonunda bulunan ve zaman geçtikçe daha fazla markanın da koleksiyonunda yer verdiği bu modeller ilk başlarda pekte sevilmemişti. Ancak zamanla daha çok kombinlere yer verildi. Sizde dolabınızda farklılık yaratmak isterseniz çirkin spor ayakkabıları dolabınıza eklemeyi düşünebilirsiniz. Çirkin spor ayakkabılarda 2019 bayan ayakkabı modası için farklı modellerdendir.